Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Przedszkole Niepubliczne Kajtek

Firma: Przedszkole Niepubliczne Kajtek
Siedziba: Osowiecka 98d
05-825 Adamowizna
Telefon: 600 399 694 lub 22 724 22 19
Fax: -
E-mail: info@przedszkole-kajtek.pl
Strona www: www.przedszkole-kajtek.pl

Lokalizacja:

Opis firmy:

Przedszkole Niepubliczne KAJTEK w Adamowiźnie istnieje już od pięciu lat. Placówka mieści się w nowobudowanym obiekcie przy ul. Osowieckiej 98 d, naprzeciwko Szkoły Podstawowej im. doktora M. Chełmońskiego. Nowoczesny, ale kameralny budynek, przygotowany jest do przyjęcia dzieci w wieku 2,5-6 lat.Przedszkole posiada własną kuchnię w której przyrządzane są smaczne, domowe posiłki (w przygotowaniu Menu uwzględniamy diety).

Naszym priorytetem jest harmonijny i wszechstronny rozwój każdego dziecka, dlatego przygotowaliśmy ofertę edukacyjną bogatą w ciekawe i różnorodne zajęcia dydaktyczne. W ofercie zajęć dodatkowych wliczonych w cenę czesnego mamy obecnie: j. angielski, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, kulinaria, ceramikę, logopedię, tańce i opieka psychologiczna. Dodatkowo nasze przedszkolaki uczestniczą w zajęciach z karate, które prowadzi u nas MKKT Nikobushi.

Przedszkole KAJTEK jest miejscem, które zapewni Państwa dziecku wspaniałą zabawę, ciekawe zajęcia, fachową opiekę i bezpieczeństwo.

budynek (1)

Blogi