Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

POL-CHEM

Firma: POL-CHEM
Siedziba: Radziejowicka 62
05-825 Adamowizna
Telefon: (22) 720-32-17
Fax: (22) 427 89 59
E-mail: biuro@pol-chem.com.pl
Strona www: www.pol-chem.com.pl

Opis firmy:

Firma POL-CHEM działa na rynku kosmetyczno-chemicznym od 2009 roku. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż produktów chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, niezbędnych w każdym domu czy biurze.
Zaopatrujemy odbiorców z całej Polski. Potrafimy dostosować asortyment do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Zaopatrując się w naszej firmie można liczyć na korzystne terminy płatności, liczne rabaty i promocje, atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Posiadamy własny transport, dzięki czemu zamówienia są realizowane najszybciej, jak jest to możliwe – zwykle w ciągu 24 godzin.
Firma POL-CHEM bierze udział w licznych przetargach organizowanych na terenie całego kraju, które bardzo często wygrywa z uwagi na konkurencyjne ceny.
Chcemy aby zarówno Odbiorcy naszych produktów, jak i Dostawcy postrzegali naszą firmę jako solidnego, godnego zaufania partnera we współpracy.
Wciąż się rozwijamy, wykorzystując innowacyjne narzędzia. Cały proces zarządzania opiera się o jeden z najnowocześniejszych systemów sprzedaży, który pozwala na dokładne planowanie wszystkich działań zmierzających do podnoszenia efektywności firmy.
Firma POL-CHEM oferuje możliwość zakupów online. Za pośrednictwem Internetu Klienci nie wychodząc z domu, mają możliwość dokonywania zakupów, oszczędzając swój cenny czas i pieniądze.
Dzięki takiej organizacji firmy, Nabywcy mogą otrzymać niemalże każdą dostawę w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Zapraszamy do współpracy.