Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Polamp Sp. z o.o. odział Stare Budy

Firma: Polamp Sp. z o.o. odział Stare Budy
Siedziba: Żyrardowska 16B
96-316 Stare Budy
Telefon: 46 811 30 45
Fax: 46 811 30 49
E-mail: starebudy@polamp.com
Strona www: www.polamp.com

Lokalizacja:

Opis firmy:

Polamp Sp. z o.o. jest siecią hurtowni, której marka sięga lat 80. XX wieku, należącej do największych grup dystrybucyjnych w Polsce takich jak Inter-Elektro oraz SBS i międzynarodowej grupy Imelco.
Oferujemy bardzo szeroki zakres asortymentu zarówno z branży oświetlenia i elektrotechnicznej jak również hydraulikę, technikę grzewczą oraz profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia.
Firma Polamp jest również producentem iluminacji świetlnych, oświetlenia dekoracyjnego, źródeł światła LED i tradycyjnych, opraw i osprzętu oświetleniowego, które dystrybuujemy na terenie kraju i za granicą pod marką własną POLAMP.
Od wielu lat nasze produkty dekoracyjnego oświetlenia świątecznego tworzą Bożonarodzeniową scenerię w wielu Polskich miastach. Nasze produkty między innymi ozdabiały Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów w sezonach 2016/17 i 2017/18.

W Starych Budach przy ul. Żyrardowskiej 16B w gminie Jaktorów znajduje się jeden z naszych oddziałów w pełni zaopatrzony z własnym zapleczem magazynowym i profesjonalną kadrą.

Blogi