Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

B.W.S.T.

Firma: B.W.S.T. s.c.
Siedziba: Jodłowa 10
05-825 Urszulin
Telefon: 22 723 30 74
Fax: 22 723 30 74
E-mail: biuro@bwst.com.pl
Strona www: www.bwst.com.pl

Lokalizacja:

Opis firmy:

Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2008. Aktualnie prowadzona jest przez dwóch inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, realizacji inwestycji oraz doboru technologii.

Od początku swojej działalności firma zajmowała się projektowaniem, doborem i sprzedażą instalacji uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków dla przemysłu, wodociągów, ciepłownictwa i budownictwa. Z czasem rozwinęła swoją działalność o kompleksowe doradztwo
w zakresie systemów gospodarki wodno-ściekowej w zakładach przemysłowych. Naszymi klientami są między innymi zakłady wodociągowo-kanalizacyjne oraz największe zakłady z branży kosmetycznej i elektronicznej.

Od marca 2010 roku zacieśniliśmy bezpośrednią współpracę z wieloma renomowanymi producentami i rozpoczęliśmy intensywną działalność handlową, dzięki czemu nasza oferta trafia zarówno do odbiorców instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych. Wysoka sprzedaż pozwala nam również na proponowanie odbiorcom najlepszych cen.

Główne produkty w ofercie firmy BWST:

– stacje uzdatniania wody,
– zestawy hydroforowe,
– stacje dozujące, zbiorniki magazynowe,
– oczyszczalnie ścieków,
– pompy do wody i ścieków,
– armatura a w szczególności zawory antyskażeniowe i przepustnice,
– kompleksowe systemy sterowania,
– aparatura pomiarowa.

Na początku 2012 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby firmy w Urszulinie przy ulicy Jodłowej 10, pow. Grodzisk Mazowiecki. Na miejscu posiadamy magazyn oraz część produkcyjną, co usprawnia logistykę i pozwala na jeszcze lepszą i kompleksową obsługę klienta.

Dzięki sprawdzonej technologii oraz doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w uzdatnianiu trudnych wód i ścieków oraz obiegów przemysłowych. W swoich aplikacjach wykorzystujemy filtry mechaniczne, piaskowe, katalityczne, wymienniki jonitowe (zmiękczanie wody zimnej i gorącej), dekarbonizację, instalacje selektywnej wymiany jonowej, demineralizację, ultrafiltrację, nanofiltrację, instalacje membranowe odwróconej osmozy, elektrodejonizację.

Wizytówką naszej firmy są liczne referencje oraz dziesiątki zadowolonych klientów.

Blogi