Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Agri-Rol S.A. – inwestor Osiedle Książenice

Firma: Agri-Rol. S,a
Siedziba: al. Marylskiego 96
05-825 Książenice
Telefon: 22 734 32 86; 668 815 170
Fax: 22 734 32 34
E-mail: agrirol@agrirol.pl
Strona www: www.osiedleksiazenice.pl

Lokalizacja:

Opis firmy:

Osiedle Książenice to unikalna inwestycja projektowana w oparciu o koncepcję miasta – ogrodu. Eksperci docenili jej walory – rozwiniętą infrastrukturę, wspaniałe, położenie i wyjątkową atmosferę – przyznając jej tytuł Najlepszej Inwestycji Prorodzinnej w plebiscycie Wojna Domowa. Zobacz dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Książenice

Wszystko w zasięgu ręki
To co wyróżnia Osiedle Książenice to przede wszystkim wspaniała infrastruktura i rodzinna atmosfera. Wszystko tu jest w zasięgu ręki – szkoła, sklepy przedszkola, zajęcia dla dzieci, obiekty sportowe, las, plac zabaw. Codzienne sprawunki załatwimy blisko domu – są tu sklepy, apteka, oddział banku, salony urody, gabinet stomatologiczny i przychodnia weterynaryjna. Stale przybywają nowe usługi – powstaje centrum sportowe (z siłownią, tenisem, squashem, fitnessem) i centrum Osiedla, w którym znajdą się sklepy, kawiarnie i restauracje. Mając wszystko zasięgu ręki oszczędzamy czas, który możemy przeznaczyć na spacer po lesie otaczającym osiedle lub kawę z przyjaciółmi.

Sąsiedzi mają okazję się poznać podczas wydarzeń takich jak piknik ekologiczny, warsztaty i zajęciach dla dzieci i dorosłych. Fundacja Miasto-Ogród Książenice i Klub Miłośników Książenic Przystanek Książenice organizują spotkania, kursy językowe oraz zajęcia fitness, taniec, taekwondo i wiele innych.

Osiedle Książenice to świetna lokalizacja!
Położone jest 4km od Grodziska Mazowieckiego. Wygodny dojazd zapewnia autostrada A2 (8km) trasa katowicka S8 (2km). Szybko do centrum Warszawy można również dojechać PKP, WKD. Przy wielu stacjach znajdują się parkingi P&R. Na osiedle dojeżdżają autobusy komunikacji miejskiej, którymi wygodnie można dojechać do przystanków PKP i WKD

Dom w cenie mieszkania!
Własny dom, marzenie każdej rodziny, jest w zasięgu ręki. Dom w stanie deweloperskim można kupić już za 399 tys. zł! W zależności od potrzeb do wyboru są domy wolnostojące, domy bliźniacze i szeregowe. Własny dom to wygoda – ilość sypialni dostosowana do potrzeb rodziny, dużo miejsca do zabawy, przyjemność z porannej kawy na tarasie i wspólnego grillowania.

Dom skrojony na miarę
Dla osób, które wolą mieszkać w domu wolnostojącym, wybudowanym według własnego, wymarzonego projektu przygotowano szereg usług. Pod budowę domu można wybrać działki o powierzchni od 600-2000mkw, uzbrojone z dostępem do utwardzonej drogi. W biurze można skorzystać z bazy 500 projektów, a po wybraniu tego idealnego, można skorzystać z pomocy przy skompletowaniu koniecznych dokumentów i realizacji inwestycji. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu i nerwów, które pochłania budowa domu.

Zapraszamy do Książenic! Tu warto zamieszkać!

Sprawdź na www.osiedleksiazenice.pl

Blogi