02 07 2018

Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi w Grodzisku

02.07.2018, godz.: 10:34
Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi w Grodzisku

We wrześniu występ kabaretu Smile, w październiku show formacji Ani Mru-Mru. To będzie iście kabaretowy czas w Grodzisku. Ani Mru-Mru wystąpi w centrum kultury 7 października.

Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w 1999 roku, a jego założycielem i pomysłodawcą był Marcin Wójcik. Od 2001 tworzą go właśnie Marcin Wójcik i Michał Wójcik, którzy nie są ze sobą spokrewnieni, oraz Waldemar Wilkołek. Kabaret przebojem wdarł się na polską scenę i szybko stał się jednym z najpopularniejszych w historii o czym świadczą liczne nagrody od publiczności, dziennikarzy i kolegów ze środowiska przyznawane m.in. na największych festiwalach i nocach kabaretowych w kraju.

W Grodzisku Ani Mru-Mru wystąpi z nowym programem „Ostatnie takie trio”. Kabareciarze mierzą się w nim z odwiecznym pytaniem… jak to? – Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku – informują organizatorzy występu.

– Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy – dodają.

Występ odbędzie się 7 października o godzinie 20.00. W sali widowiskowej grodziskiego centrum kultury przy ul. Spółdzielczej 9. CK udziela też informacji o rezerwacjach i sprzedaży biletów.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi