28 06 2019

Już w sobotę otwarcie milanowskiego basenu!

28.06.2019, godz.: 09:14
Już w sobotę otwarcie milanowskiego basenu!
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Na ten dzień czekało wielu mieszkańców nie tylko Milanówka, lecz także innych miast z regionu. Jutro (29 czerwca) nastąpi otwarcie basenu miejskiego w mieście ogrodzie (ul. Sportowa 70b).

Obiekt, który niegdyś był kultowym miejscem letniego wypoczynku, od kilku sezonu pozostawał zamknięty ze względu na fatalny stan niecki basenowej. W ocenie poprzedniego gabinetu basen wymagałby gruntownej i bardzo kosztownej przebudowy, aby móc ponownie działać. Tymczasem ludzie obecnie zawiadujący Milanówkiem uznali, że nie potrzeba aż tak kosztownych rozwiązań. Wystarczy uzupełnić ubytki niecki i wykorzystać odpowiednie materiały izolacyjne, by basen był sprawny.

Jak to działa – przekonamy się niebawem, gdyż basen został przygotowany do użytkowania. Niecka została wyremontowana, wypełniona wodą, przygotowano pomieszczenia szatniowe. Trwają ostatnie prace przygotowawcze przed zaplanowanym na jutro otwarciem.

Prócz basenowych szaleństw, zaplanowano warsztaty i animacje dla dzieci i młodzieży, muzykę serwowaną przez DJ-a. Będzie też zabawa w pianie. Start o godz. 11.00.

fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata