13 10 2018

Jutro kolejne spotkanie ws. CPK

13.10.2018, godz.: 12:29
Jutro kolejne spotkanie ws. CPK
Fot. Pixabay

W niedzielę w Milanówku odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Choć wciąż nie ma bliższych informacji co do wyznaczenia pasów startowych i korytarzy powietrznych dla Centralnego Portu Komunikacyjnego, to Milanówek obawia się, że budowa lotniska może być początkiem końca miasta ogrodu.

W miniony poniedziałek w Milanówku odbyło się spotkanie zorganizowane przez samorządowego kandydata PiS Marcina Tylczyńskiego (więcej tutaj). W niedzielę (14 października) natomiast ma się odbyć kolejne, tym razem organizowane przez Milanówek.

Ma to być spotkanie z ekspertami, na którym zostaną omówione możliwe skutki powstania Centralnego Portu Komunikacyjnego dla miasta ogrodu. Odbędzie się ono o godz. 19.30 w Centrum Sportu i Rekreacji Grudów znajdującym się przy ul. Szkolnej 6.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata