15 07 2019

Jest wykonawca remontu Piątki

15.07.2019, godz.: 11:25
Jest wykonawca remontu Piątki

Grodzisk bardzo szybko ponowił przetarg na remont budynku Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Zondka. I za drugim podejściem wyłonił wykonawcę zadania. Inwestycja opiewać będzie na niespełna 300 tys. tys. zł.

Pierwszy przetarg został unieważniony ze względu na to iż cena za remont była zbyt wysoka. Magistrat chce jednak koniecznie zrealizować inwestycję na początek roku szkolnego. Stąd szybkie ponowienie postępowania – tym razem skuteczne.

Grodzisk powierzy zadanie firmie Wig-Dar z siedzibą w podgrodziskim Szczęsnem. Koszt inwestycji? Prawie 297 tys. zł.

Zadanie nie ograniczy się do typowo remontowych poprawek i modyfikacji istniejących elementów. Zadanie zakłada gruntowną przebudowę części pomieszczeń. Mowa między innymi o kuchni, która w następstwie prac będzie pełniła funkcję kuchni kateringowej. Przystosowana zostanie także stołówka dla uczniów.

Remont przejdą również pomieszczenia szatniowe. Wykonawca będzie miał również za zadanie wymianę wszystkich posadzek. Zgodnie ze specyfikacją przetargu na podłogach w trzech salach lekcyjnych pojawią się wykładziny z tworzyw sztucznych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579417307000)