22 11 2018

Jest przetarg na grodziskie lodowisko. Wiemy, kiedy wystartuje

22.11.2018, godz.: 14:50
Jest przetarg na grodziskie lodowisko. Wiemy, kiedy wystartuje
fot. Pixabay

Szczegóły funkcjonowania grodziskiego lodowiska potwierdza ogłoszony dziś przetarg na rozstawienie i obsługę obiektu. Ten ma być dostępny dla łyżwiarzy od 15 grudnia.

Już na początku tygodnia jako pierwsi informowaliśmy, że ślizgawka pojawi się w nowym miejscu, przy ul. Sporotwej na terenie, na którym budowane będzie nowoczesne centrum aktywizacji. Dziś już wiadomo dokładnie, jakie zadania postawi magistrat przed wykonawcą.

Tafla ma mieć 20 metrów szerokości i 40 metrów długości. Podobnie jak w latach ubiegłych godziny od 8.00 do 15.00 zostaną zarezerwowane dla uczniów grodziskich szkół, którzy bezpłatnie skorzystają z lodowiska. Za darmo pojeżdżą również dzieci uczęszczające na półkolonie, które zostaną zorganizowane w czasie ferii. Biletowane wejście zaplanowano na godz. 16.00–22.00.

Na lodowisku przy ul. Sportowej będzie można skorzystać z pomocy instruktora, a także wypożyczyć łyżwy. Lodowisko będzie oczywiście oświetlone. Łyżwiarzom podczas jazdy będzie przygrywać muzyka. Dodatkowo operator obiektu zorganizuje w czasie jego działania sześć imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym z udziałem animatora.

Lodowisko zgodnie z założeniami przetargu powinno wystartować 15 grudnia i ma działać przez trzy miesiące – do 17 marca.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Jest przetarg na grodziskie lodowisko. Wiemy, kiedy wystartuje”

  1. Zjawiskowa pisze:

    Czy znow bedzie to jajko odsniezane raz na dobe ?? Z ” FRISTAJOWCAMI” LATAJACYMI miedzy dzieciaczkami uczacymi sie jazdy na lyzwach?? Czy znow radoscia gimbazy bedzie upychanie sniegu w buty ??? Czy znow dziec za budkami beda jarac szlugi klac itd?? Czy moje dziecko znow dostanie zmarzlina sniegu z lodem bo gimbaza w ten sposob podrywa dziewczynki??? Czy w koncu po wygranej imprezie pan nowy stary burmjstrz nie mkze zrobic lodowiska chociaz w 3/4 takiego jak we mszczonowie ??. Sory od lat mamy dosc slizgawki nie stac na lodowisko ???

    • Mieszkanka123 pisze:

      Ale po co te nerwy?Dzieciaki zawsze jeździły jak oszalałe i dalej będą tak robić bo to najwidoczniej jedyne miejsce w którym mogą się porządnie wyszaleć,ale jest chyba Pani troszkę niedoinformowana bo od roku poprzedniego za rzucanie śniegiem po prostu trzeba było opuścić tafle i do końca sesji już się nie wchodziło.Jaraja papierosy ale trudno to już jest niedopilnowanie przez rodziców,a nie problem burmistrza i przeklinanie tak samo…Robią pani tym krzywdę ze sobie przeklną czy tez zapala papierosa?Dajmy im się poczuć poważnie jak dorośli ludzie to oni potem będą walczyć ze wszelkimi rodzaju chorobami od tych papierosów.Także dopóki nie dotyczy to Pani dzieci niech się Pani tak nie denerwuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata