22 11 2018

Jest przetarg na grodziskie lodowisko. Wiemy, kiedy wystartuje

22.11.2018, godz.: 14:50
Jest przetarg na grodziskie lodowisko. Wiemy, kiedy wystartuje
fot. Pixabay

Szczegóły funkcjonowania grodziskiego lodowiska potwierdza ogłoszony dziś przetarg na rozstawienie i obsługę obiektu. Ten ma być dostępny dla łyżwiarzy od 15 grudnia.

Już na początku tygodnia jako pierwsi informowaliśmy, że ślizgawka pojawi się w nowym miejscu, przy ul. Sporotwej na terenie, na którym budowane będzie nowoczesne centrum aktywizacji. Dziś już wiadomo dokładnie, jakie zadania postawi magistrat przed wykonawcą.

Tafla ma mieć 20 metrów szerokości i 40 metrów długości. Podobnie jak w latach ubiegłych godziny od 8.00 do 15.00 zostaną zarezerwowane dla uczniów grodziskich szkół, którzy bezpłatnie skorzystają z lodowiska. Za darmo pojeżdżą również dzieci uczęszczające na półkolonie, które zostaną zorganizowane w czasie ferii. Biletowane wejście zaplanowano na godz. 16.00–22.00.

Na lodowisku przy ul. Sportowej będzie można skorzystać z pomocy instruktora, a także wypożyczyć łyżwy. Lodowisko będzie oczywiście oświetlone. Łyżwiarzom podczas jazdy będzie przygrywać muzyka. Dodatkowo operator obiektu zorganizuje w czasie jego działania sześć imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym z udziałem animatora.

Lodowisko zgodnie z założeniami przetargu powinno wystartować 15 grudnia i ma działać przez trzy miesiące – do 17 marca.

2

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi