13 07 2019

Jest nagranie z szarą skodą. Miał nią jechać ojciec z Dawidem Żukowskim [VIDEO]

13.07.2019, godz.: 14:03
Jest nagranie z szarą skodą. Miał nią jechać ojciec z Dawidem Żukowskim [VIDEO]
Fot. Youtube

Dziś policjanci poinformowali w rozmowie z nami, że spływa do nich coraz więcej nagrań z szarą skodą, którą mieli poruszać się ojciec z synem, 5-letnim Dawidem Żukowskim. Mamy jeden z takich filmów.

Na naszego maila otrzymaliśmy nagranie, na którym widać szarą skodę z charakterystyczną zasłoną na oknie. Pojazdem mieli jechać 32-letni mężczyzna oraz jego syn, 5-letni Dawid Żukowski. Wcześniej nagranie oczywiście trafiło na policję.

Na nagraniu widać przejeżdżającą skodę na drodze 579 w Natolinie. Auto w środę o godz. 17.28 (na nagraniu jest 16.28 – ustawiony jest czas zimowy) jedzie w kierunku autostrady A2, a niewiele ponad dwie godziny później wraca w stronę Grodziska. Czy w środku był poszukiwany 5-latek?

Źródło: Lajk Taxi

Jak informowaliśmy we wcześniejszym artykule, do policji spłynęło w ostatnim czasie sporo nagrań z przejazdu szarej skody o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. – Od początku znaliśmy trasę przejazdu tego auta, a te nagrania tylko utwierdziły nas, że dotychczasowe ustalenia są słuszne – mówił nam dziś rano kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Funkcjonariusze proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Dawid Żukowski był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk. Policjanci zdecydowali się również opublikować wizerunek ojca dziecka. Ten w środę ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe buty wsuwane oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

5-latek ostatni raz był widziany w środę o godz. 17.00. Od północy w nocy z środy na czwartek prowadzone są intensywne poszukiwania chłopca. Do chwili obecnej nie udało się go odnaleźć.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi