22 04 2017

Jest koncepcja zagospodarowania terenu szkoły

22.04.2017, godz.: 14:35
Jest koncepcja zagospodarowania terenu szkoły
Fot. arturtusinski-podkowa.pl

Teren Zespołu Szkół Samorządowych ma w przyszłości zostać mocno przebudowany. Miasto ogród przygotowało już koncepcję zagospodarowania tego placu.

Koncepcję przygotowano po konsultacjach m.in. z ludźmi związanymi ze szkołą, a 12 kwietnia odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym została przedstawiona. Mieszkańcy przekazali swoje uwagi i pomysły.

Koncepcję opublikował na swoim blogu burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński. Przewiduje ona przebudowę istniejącego boiska oraz bieżni lekkoatletycznej, a także budowę wielu nowych elementów m.in. nowych boisk o nawierzchni poliuretanowej (boisko do badmintona, kort tenisowy/boisko do siatkówki), skoczni do skoku wzwyż, rzutni do pchnięcia kulą. Koncepcja zawiera także utworzenie tzw. ścieżki zdrowia do treningu biegów terenowych z elementami fitness oraz strefy gier plenerowych. Nie zabraknie nowych elementów małej architektury.

Z koncepcją można się zapoznać tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi