02 10 2018

Jerzy Połomski i Mateusz Ziółko wystąpią na otwarciu Mediateki

02.10.2018, godz.: 10:06
Jerzy Połomski i Mateusz Ziółko wystąpią na otwarciu Mediateki
Fot. Youtube Mateusz Ziółko/Kinga Szafruga Wikipedia

Już w najbliższy weekend odbędzie się oficjalne otwarcie grodziskiej Mediateki. Wydarzenie uświetnią występy m.in. Jerzego Połomskiego, Mateusza Ziółko.

O tym, że oficjalne otwarcie Mediateki odbędzie się 6 października było już wiadomo od dłuższego czasu. Teraz miasto podało dokładny program tego wydarzenia. W sumie wszystkie atrakcje rozłożono na dwa dni.

Wszystko rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00. Wtedy też oficjalnie zostanie otwarta Mediateka. Następnie o godz. 15.00 wystąpi znany piosenkarz Jerzy Połomski, który w latach 60. i 70. wylansował wiele przebojów jak m.in. „Cała sala śpiewa z nami”, „Woziwoda”, czy „Bo z dziewczynami”. O godz. 16.15 czeka nas kolejny koncert. Wystąpi Mateusz Ziółko znany z takich przebojów jak „7 rzeczy”, „Planety”, „Horyzonty” czy „Bezdroża”.

W niedzielę w Mediatece o godz. 16.00 odbędzie się koncert kwartetu instrumentów dętych z miasta partnerskiego Weiz z Austrii (4 Auf Dem Holzweg) oraz Grodziskiego Chóru Bogorya. Następnie o godz. 18.00 rozpocznie się zabawa taneczna.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi