10 06 2019

Jarmark Produktów Regionalnych miał wzięcie [FOTO]

10.06.2019, godz.: 14:35
Jarmark Produktów Regionalnych miał wzięcie [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Piękna słoneczna pogoda „zgrała się” w czasie z Międzynarodowym Jarmarkiem Produktów Regionalnych w Grodzisku i mieszkańcy licznie odwiedzili wystawowe stoiska, a także uczestniczyli w występach artystycznych. W powietrzu czuć było atmosferę folkloru i regionalnych tradycji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Jarmark produktów regionalnych to rokrocznie stały punkt w grodziskim kalendarzu imprez. Jak sama nazwa wskazuje, w wydarzeniu biorą udział wystawcy oferujący typowo lokalne produkty żywnościowe lub rękodzielnicze powstające na ogół w domowych „manufakturach”. To jednak nadaje im szczególnego charakteru, bądź wyjątkowego naturalnego smaku.

Dlatego też grodziszczanie na ogół licznie odwiedzają owe jarmarki. Podobnie było w niedzielę. Poniżej galeria zdjęć z imprezy.

Fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata