27 12 2017

Jaktorów „Liderem zmian”

27.12.2017, godz.: 13:00
Jaktorów „Liderem zmian”
fot. jaktorow.pl

To już druga odsłona plebiscytu organizowanego przez województwo mazowieckie, w którym wyróżniane są samorządy, które najaktywniej i najskuteczniej wykorzystały dofinansowania na rożnego rodzaju inwestycje i projekty.

– Obecną edycję rozszerzono o kategorię, pozwalającą na wyłonienie projektów przez internetowe głosowanie. Poza wyborem internautów wyróżniamy w każdej z dwóch kategorii Liderów Zmian. Będziemy promować Najaktywniejszych i Najskuteczniejszych w każdym z subregionów Mazowsza. Wyróżnimy publicznie zatem tych, którzy zgłosili najwięcej wniosków unijnych, które otrzymały pozytywną ocenę formalną, a także te samorządy, które pozyskały najwięcej w przeliczeniu na jednego mieszkańca – opisują plebiscyt jego organizatorzy.

Wśród najlepszych znalazła się jaktorowska gmina. – W kategorii najaktywniejszych i najskuteczniejszych samorządów w pozyskiwaniu środków z Funduszy Europejskich w roku 2017 w przeliczeniu na mieszkańca w subregionie warszawsko-zachodnim, pierwsze miejsce zajęła gmina Jaktorów – poinformował magistrat na stronie internetowej. – Nagrodę z rąk dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusza Frankowskiego odebrał wójt Maciej Śliwerski – dodał.

2

Dodaj Komentarz

  • Międzyborowianin

    Brawo Panie Macieju. Włodarzom sąsiednich gmin oraz Pańskim oponentom polecam udać się na korepetycje do Jaktorowa. Dziękujemy za to co Pan oraz Pańscy pracownicy zrobili przez te lata dla gminy. Osobiście pomógł Pan kiedyś mi i mojej rodzinie, dzięki temu że nie patrzył Pan na przepisy a na człowieka… Przy okazji proszę koniecznie pochylić się nad problemem mostu na ulicy Jagielońskiej pomiędzy Międzyborowem a Żyrardowem, bo przejście tamtędy grozi śmiercią lub trwałym kalectwem. Jeszcze raz gratuluje.

  • Krystyna Cynkier

    Brawo .Wystarczy pojeździć po Międzyborowie lub Jaktorowie i to widać.A szkoły i przedszkola i perełki.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi