12 02 2019

Jak imię dla wiewiórki WKD? Ostatnie szanse, by zagłosować

12.02.2019, godz.: 13:02
Jak imię dla wiewiórki WKD? Ostatnie szanse, by zagłosować
fot. WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa na początku grudnia zaprezentowała maskotkę wiewiórkę, która ma być marketingową wizytówką kolejki. Teraz przewoźnik pyta podróżnych o imię dla gryzonia.

Latem wukadka przeprowadziła akcję „Maskotka dla WKD”, podczas której przewoźnik pytał podróżnych z jakim zwierzęciem kojarzy im się kolejka WKD. Wzięło z niej udział 730 pasażerów. Największą liczbę głosów zebrała wiewiórka. W założeniu wiewiórka będzie stanowić dodatkowy, przyjazny element umożliwiający promocję i identyfikację kolejki WKD. Będzie ona towarzyszyć w różnego rodzaju wydarzeniach i kampaniach organizowanych lub współorganizowanych przez wukadkę.

Jednak to nie koniec. Przewoźnik chce jeszcze wybrać imię dla maskotki. Od 14 stycznia trwa głosowanie w tej kwestii, a czas na to, aby oddać głos już tylko do 14 lutego.

Ankieta z pytaniem: „Jakie imię nadasz wiewiórce WKD?” jest zawieszona na stronie www.wkd.com.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi