08 06 2018

Jak idzie budowa Suntago? Inwestor pokazał nowy filmik

08.06.2018, godz.: 17:02
Jak idzie budowa Suntago? Inwestor pokazał nowy filmik
fot. Facebook Park of Poland

Czerwiec to kolejny, trzynasty już miesiąc na placu budowy parku wodnego Suntago pod Mszczonowem. Tradycyjnie zaglądamy co widać i słychać na terenie inwestycji. A dzieje się sporo, co widać na nowym filmie opublikowanym niedawno przez wykonawcę.

Inwestor sam bowiem regularnie chwali się postępami na budowie parku wodnego. Zachęcamy więc do obejrzenia krótkiego filmu.

 

Tymczasem przypominamy imponujące liczby związane z parkiem wodnym. Całkowita powierzchnia Suntago wyniesie 67 000 mkw. Park wodny zostanie wybudowany na 20 hektarowej działce w Mszczonowie, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8, w odległości 40 km od Warszawy i 70 km od Łodzi. W Suntago Wodny Świat zaplanowano 2 500 bezpłatnych miejsc parkingowych i ponad 8 000 szafek dla gości.

W Suntago Wodny Świat powstaną atrakcje i udogodnienia dla gości w każdym wieku. Kompleks będzie się składał z trzech różnych stref tematycznych: Saunaria, w której znajdzie się w ponad 10 różnego rodzaju saun, prywatne gabinety masażu, mineralne baseny zdrowotne oraz solaria. W strefie Relaks – goście będą mogli odpocząć otoczeniu 700 prawdziwych palm i popływać w zakrytym basenie o powierzchni 1 000 mkw. oraz w basenie usytuowanym obok ogrodu o powierzchni 20 000 mkw., z otwieranym w słoneczne dni dachem. Będzie też wodna dżungla Jamango. Zaplanowano w niej ponad 3 km zjeżdżalni wodnych, w tym najdłuższą krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów. W tej strefie dzieci i dorośli będą mogli korzystać i konkurować na 30 różnych zjeżdżalniach oraz rozmaitych akwenach z falami czy na tzw. rwących rzekach. Specjalnie dla rodziców z dziećmi zaplanowano wodny plac zabaw.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi