12 09 2018

Jak idą prace przy Muralu Niepodległości? Wkrótce zostanie odsłonięty [FOTO]

12.09.2018, godz.: 16:17
Jak idą prace przy Muralu Niepodległości? Wkrótce zostanie odsłonięty [FOTO]
fot. Milanowskie Centrum Kultury

Trwają prace przy tworzeniu Muralu Niepodległości w Milanówku, który ma zostać uroczyście odsłonięty 15 września podczas Europejskich Dni Dziedzictwa. Sprawdzamy więc, jak wyglądają prace w przededeniu odsłonięcia.

– 100 szkół, 10 murali i wielki jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości! Tak w skrócie wyglądał projekt w którym wzięliśmy udział. W wyjątkowym, 2018 roku, Narodowe Centrum Kultury ogłosiło konkurs na opracowanie koncepcji działań edukacyjno-kulturalnych, które zakończyło powstanie 10 murali. W tym naszego milanowskiego – poinformowali ludzie z Milanowskiego Centrum Kultury.

Mural zostanie odsłonięty w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku odbędą się pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich”.

fot. Milanowskie Centrum Kultury

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi