07 04 2019

Irek Głyk wystąpi w Grodzisku

07.04.2019, godz.: 19:06
Irek Głyk wystąpi w Grodzisku
Fot. centrumkultury.eu

Znany i ceniony wibrafonista i perkusista Irek Głyk wystąpi w Grodzisku. Artysta da koncert w Mediatece promujący trzeci autorski album.

Irek Głyk oprócz tego, że jest perkusistą i wibrafinistą, jest także kompozytorem i aranżerem. Zdobył wiele nagród na konkursach i festiwalach. Ponadto jest jest cenionym muzykiem sesyjnym, który współpracował z czołowymi zespołami polskiego jazzu i rocka. Występował na scenach w Polsce i poza jej granicami m.in. w USA, Niemczech, Francji, Włoszech, Indonezji, Portugalii.

W Grodzisku wystąpi 24 kwietnia i będzie promował trzeci wibrafonowy album „Irek Głyk Vibes Expression”. Na scenie Głykowi będzie towarzyszył pianista i kompozytor Paweł Tomaszewski, który współpracuje z topowymi muzykami w kraju. Tomaszewski ma na swoim koncie wiele nagród, jest także wykładowcą Akademii Muzycznej w Katowicach.

Bilety w cenie 25 zł można nabyć w kasie kina Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 19.30.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi