20 10 2017

Internetowa ankieta ws. studium

20.10.2017, godz.: 14:45
Internetowa ankieta ws. studium
Fot. Pixabay

Miasto ogród wchodzi w kolejny etap konsultacji społecznych dotyczących przygotowania studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Podkowy Leśnej. Tym razem urzędnicy zachęcają do wypełnienia ankiety.

Przypomnijmy, że w drugiej połowie września w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej zorganizowano punkt konsultacyjny, w którym mieszkańcy mogli porozmawiać z urzędnikami, zapytać o kwestie związane ze studium ekspertów, a także wypowiedzieć się na temat zarówno problemowych miejsc w Podkowie oraz tych, spełniających ich oczekiwania. Było sporo opinii pozytywnych, jak negatywnych (więcej na ten temat tutaj).

W punkcie konsultacyjnym dostępne były również ankiety w formie papierowej. Ta od wczoraj jest również dostępna w internecie. – W związku z dużym zainteresowaniem ankietą i licznymi prośbami o umieszczenie jej na stronie internetowej Miasta postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wypełnione formularze można składać w Urzędzie Miasta Podkowa Leśna oraz przesyłać na adres e-mail: studium@podkowalesna.pl – informują podkowiańscy urzednicy.

W ankiecie pada 20 pytań m.in. „Czy orientuje się Pani/Pan czym jest dokument Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego?”, „Czego według Pani/Pana najbardziej brakuje w Podkowie Leśnej?”, czy „Co według Pani/Pana wpływa negatywnie na jakość przestrzeni publicznej w Podkowie Leśnej”. 21. punktem jest miejsce na uwagi dotyczące studium.

Miasto ogród zachęca do wypełniania ankiety. Ta dostępna jest TUTAJ.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi