12 11 2017

Imprezy mikołajkowe w Grodzisku i Podkowie

12.11.2017, godz.: 18:31
Imprezy mikołajkowe w Grodzisku i Podkowie
fot. GrodziskNews

Grodzisk i Podkowa Leśna zorganizują imprezy mikołajkowe dla mieszkańców. W obu miastach odbędą się one 2 grudnia.

Choć mikołajki wypadają 6 grudnia, to imprezy z nimi związane zaplanowano cztery dni wcześniej, w dzień weekendowy. Organizatorzy zapewniają jednak, że klimatu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia z pewnością nie zabraknie.

Grodzisk Mazowiecki
Grodziskie mikołajki rozpoczną się o godz. 13.00 warsztatami dla dzieci, podczas których instruktorzy pokażą jak robić bombki, aniołki, czy bałwanki. Nie zabraknie również iście świątecznego malowania buziek. Tę część imprezy mikołajkowej organizatorzy przewidują do godziny 16.00 we foyer kina CK. Następnie przyjdzie czas na godzinny spektakl dla dzieci zatytułowany „Świąteczne śledztwo”. Przedstawienie scenie w sali widowiskowej zaprezentuje Teatr Kultureska.

Po występach scenicznych wydarzenia przeniosą się na plac przed CK. Tam o godz. 17.00 zaplanowano rozpalenie światełek na dużej choince. Podczas imprezy mikołajkowej nie może przecież zabraknąć świętego Mikołaja. Spotkanie z nim odbędzie się po uruchomieniu choinkowej iluminacji.

Podkowa Leśna
W mieście ogrodzie za organizację imprezy mikołajkowej zabierze się ośrodek pomocy społecznej oraz centrum kultury. Program wydarzenia? Podobny do tego, co szykuje Grodzisk. Impreza, organizowana z myślą głównie dzieciach i młodzieży mieszkających i uczących się w Podkowie, odbędzie w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1. Rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do 16.30.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi