28 06 2018

Imprezowe trzy dni w Milanówku

28.06.2018, godz.: 12:04
Imprezowe trzy dni w Milanówku
fot. Facebook/Ale Wakacje

W Milanówku startuje projekt Ale Wakacje poświęcony organizacji wielu różnorodny atrakcji kulturalnych i animacyjnych dla mieszkańców w każdym wieku. Pierwsze wydarzenia już jutro, i tak do końca weekendu.

– Zapraszamy na weekend pełen atrakcji w Milanówku. 29 czerwca w piątek jest wielkie Otwarcie Miejskiego Podwórka. Zapraszamy na ul. Sportową 70 B od godz. 16.00 dzieci i młodzież. Będą warsztaty gier planszowych, warsztaty tworzenia biżuterii z filcu, animacje, bańki, wielkie klocki XXL, park linowy, kurtyna wodna, warsztaty z bajką. To dla dzieci, a dla dorosłych wieczorem o 19.00 koncert fantastycznego zespołu Run The River. Wszystko to na miejskiej plaży, na leżakach i kocach piknikowych, dzięki uprzejmości sponsora Ale Wakacji! Z.U. Jarosław Paćko. O zaplecze kulinarne zadbała milanowska kawiarnia Klimaty i firma 2M Corp, dostawca zdrowej żywności i świeżej wody, również do szkół – powiadają organizatorzy z Milanowskiego Centrum Kultury.

30 czerwca, w sobotę wielkie otwarcie Ale Wakacji w parku Zielony Dołek. Zapraszamy na ul. Krótką 10 w Milanówku na godzinę 10.00. Będzie występ iluzjonisty, pokaz charakteryzacji, warsztaty gier planszowych, zabawa mąką w miskach, wakacyjne spotkania z bajką, bańki, klocki xxl i animacje.

– Niedziela będzie koncertowa. Najpierw dzieci. 1 lipca o godzinie 12.30 zapraszamy na koncert dla dzieci w Parku Zielony Dołek. Wystąpi grupa Jaworowi Ludzie z „Dźwiękowym figlem miglem”. Potem dorośli. O 19.00 na Placu Stefana Starzyńskiego, za pomnikiem Bohaterów – koncert Ani Krysiak i Marcina Koszuty przy akompaniamencie gitarowym z polskimi i zagranicznymi coverami. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i muzykowania. Cały program warsztatów i koncertów Ale Wakacji w Milanówku od czerwca do sierpnia dostępny jest na stronie milanowskiego centrum kultury www.mckmilanowek.pl. Znajdziesz nas też na Facebooku wpisując Ale Wakacje – mówią organizatorzy

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Patronem medialnym całego cyklu jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi