12 10 2018

Hit Ligi Mistrzów w Grodzisku

12.10.2018, godz.: 08:01
Hit Ligi Mistrzów w Grodzisku
Fot. Pixabay

Dziś w hali przy Westfala Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się w drugiej kolejce Ligi Mistrzów z 1. FC Saarbrucken.

Po pierwszej kolejce rozgrywek grupowych oba zespoły wygrały swoje mecze po 3:0 i zwycięzca dzisiejszego spotkania znacznie przybliży się do zajęcia jednego z dwóch miejsce premiowanych awansem do dalszych gier.

Zespół Tomasza Redzimskiego radzi sobie w tym sezonie, a ma aspiracje, aby poprawić swój najlepszy wynik w historii występów w Lidze Mistrzów, czyli ćwierćfinał. Aby jednak do tego ćwierćfinału się przybliżyć trzeba pokonać zespół Saarbrucken, który ma wielu świetnych zawodników m.in. Darko Jorgicia, Patryka Zatówkę czy Patricka Frantziskę – brązowego medalistę ostatnich Mistrzostw Europy. Z kolei w zespole Bogorii wystąpią dziś Pavel Sirucek, Marek Badowski oraz Panagiotis Gionis. Możliwe, że do drużyny   dołączy Kaii Konishi, który z pewnością byłby wzmocnieniem zespołu przed meczem z renomowanym przeciwnikiem.

Bogoria zaprasza dziś kibiców do grodziskiej hali przy ul. Westfala. Oprócz meczu będą takie atrakcje, jak pokazy czy konkursy. Początek meczu o godz. 18.30.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi