09 09 2019

„Hipokrates Mazowsza 2019”: Szpital Zachodni drugim szpitalem roku

09.09.2019, godz.: 08:01
„Hipokrates Mazowsza 2019”: Szpital Zachodni drugim szpitalem roku
Fot. Mariusz Kordel

Szpital Zachodni im. Jana Pawła II zajął drugie miejsce w głosowaniu na „Szpital Roku” w plebiscycie „Hipokrates Mazowsza 2019”. Natomiast „Chirurgiem Roku” został dr Rafał Górski, który na co dzień pracuje w grodziskiej placówce.

Plebiscyt „Hipokrates Mazowsza” jest organizowany wspólnie przez redakcje „Polskiej Metropolii Warszawskiej” oraz serwisu „Naszemiasto.pl” pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie, a także Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie.

W ramach tego plebiscytu wybierano m.in. najlepszych lekarzy w wielu specjalizacjach, przychodnie, czy szpitale. W kategorii „Chirurg Roku” zwyciężył pracujący na co dzień w Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim dr Rafał Górski.

Z kolei w kategorii na „Szpital Roku” pierwsze miejsce zajął Szpital Powiatowy w Pułtusku, ale tuż za nim na 2. miejscu uplasował się grodziski Szpital Zachodni. – Szpital to nie tylko mury i sprzęt, to przede wszystkim ludzie. To od ich zaangażowania, wiedzy, doświadczenia i wrażliwości zależy sukces placówki. Regularnie od lat inwestujemy w modernizację naszych szpitali. Staramy się, by nie tylko spełniały podstawowe normy, ale by były wyposażone w najlepszej jakości specjalistyczny sprzęt. – powiedział Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

A Wy zgadzacie się z tymi wyborami?

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata