13 03 2019

Gwiazdy „wykopią raka”. Turniej piłkarski w szczytnym celu

13.03.2019, godz.: 13:15
Gwiazdy „wykopią raka”. Turniej piłkarski w szczytnym celu
Fot. Mat. organizatora

Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Łukasz „Juras” Jurkowski – to tylko niektóre ze znanych postaci, które wystąpią w finałowym charytatywnym turnieju piłkarski „Wykopmy raka”. Celem jest zbiórka pieniędzy na zwalczanie nowotworów u podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.  

Szczytny cel i piłkarska rywalizacja? To właśnie znajdziecie w zbliżającym się wydarzeniu dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie organizowanym w ramach stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych współorganizuje już drugą edycję tej piłkarskiej imprezy w szczytnym celu.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. Turnieje eliminacyjne rozgrywane w Grodzisku Mazowieckim oraz na warszawskim Bemowie i Białołęce wyłoniły drużyny, które zagrają o główne trofeum II edycji Wykopmy Raka! Kto okaże się być zwycięzcą? Czy Chłopcy z Bielan obronią tytuł? A może przeszkodzą im w tym fantastycznie prezentujący się zawodnicy PRIS, czy Iskry? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce!

Poza turniejem finałowym prawdziwą gratką dla fanów będzie mecz gwiazd z udziałem znanych youtuberów i osobowości telewizyjnych. Swój udział zapowiedzieli między innymi Michał Pol, Dariusz Dziekanowski i Łukasz „Juras” Jurkowski oraz wielu innych.

Oby jak najwięcej pieniędzy przyniosły licytacje atrakcyjnych przedmiotów. W zanadrzu są m.in. koszulka reprezentacji Polski z podpisem Zbigniewa Bońka, plastron startowy z podpisem 3-krotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha, pochodzący z konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, a dodatkowo pocztówki z autografami Polskich kadrowiczów; koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników z sezonu 2018/19; koszulka okolicznościowa Trefla Gdańsk z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości, z podpisami zawodników. W tym podwójnego mistrza świata z 2014 i 2018 roku – Piotra Nowakowskiego, a także vice-mistrza świata z 2006 – Wojciecha Grzyba.

Turniej startuje już 17 marca w warszawskiej Arenie Ursynów o godz. 12.00. Mecz gwiazd zaplanowano na 17.00, a w przerwie wyjątkowe licytacje. Przybywajcie licznie!

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi