12 05 2017

Gwiazdy disco polo w Grodzisku charytatywnie dla Marcina i Mariusza

12.05.2017, godz.: 13:39
Gwiazdy disco polo w Grodzisku charytatywnie dla Marcina i Mariusza
fot. Facebook Trzeci Charytatywny Festiwal Disco Polo

Grodzisk szykuje się do trzeciej już odsłony Festiwalu Disco Polo. Cel – tak jak poprzednio – szczytny: pomoc dla dwóch braci Marcina i Mariusza, sympatycznych nastolatków, których mama zginęła w tragicznym wypadku w 2015 roku.

Chłopcy mieszkają wraz z ojcem w jednym pokoju. Podczas festiwalu zbierane będą pieniądze, które pozwolą poprawić warunki bytowej rodziny, która znalazła się bardzo trudnym położeniu.

Plejada gwiazd sceny discopolowej będzie główną, acz jedną z wielu atrakcji przewidzianych podczas imprezy 3 czerwca. Wystąpią tacy wykonawcy, jak Boys, D-Bomb, Dennis, Power Boy, Disco Boys, Power Play, Mejk, Maxx Dance, Mario Bischin, Voyager. Na scenie zobaczymy także Bartka Wronę, znanego z występów w pierwszym polskim boys bandzie Just 5. To jednak tylko część wykonawców, którzy zaprezentują się podczas festiwalu charytatywnego. Obszerną listę możecie zobaczyć na plakacie, który zamieszczamy poniżej. Warto również wspomnieć, iż całą imprezę poprowadzi Agnieszka Mortka, wschodząca gwiazda muzyki disco polo – zwyciężczyni drugiej edycji programu „Disco Star” w Polo TV. Poza prowadzeniem da ona także występ około godz. 20.45.

W trakcie całodniowej imprezy nie zabraknie również innych atrakcji i intrygujących postaci. Swoją obecność zapowiedział już Chuck Norris rodem z… Otwocka, Marcin Olpiński. Przyjdźcie na festiwal a przekonacie się, że jest niczym brat bliźniak prawdziwego Chucka. Impreza przy ul Sportowej 29 rozpocznie się już o godz. 10.00, kiedy otworzy się miasteczko zabaw dla dzieci. Wtedy temperatura na scenie zacznie rosnąć, wraz z występami kolejnych formacji. Warto dodać, że nie tylko występy muzyczne przewidziano w artystycznym repertuarze na ten dzień. Będzie również m.in. pokaz taneczny w wykonaniu zespołu Temptation Pułtusk.

Podobnie jak organizatorzy zachęcamy do licznego przybycia na imprezę bilety sprzedawane będą w formie cegiełek już od 10 zł, a kupując go goście dostaną kupon konkursowy, w którym do wygrania będzie np. voucher na weekendowe wypożyczenie samochodu z pełnym bakiem. Skoro o samochodach mowa, to powiedzmy też, że szykowany jest pokaz aut sportowych. Jednym słowem – warto zarezerwować sobie sobotę 3 czerwca, aby spędzić go na festiwalu w szczytnym celu.

3

Dodaj Komentarz

 • adamos

  Hehe to sie gwiazdy zjada a za nimi cale fankluby jaktorow zyrardow i inne hahah. Repertuar nawskrosc bigaty po 15 minut na „zespół” hehe Ciekawe czy znow ochrona bedzie kazala rozpinac kurtki i spodnie zeby zobaczyc co sie wnosi na jakze wielki koncert gwiazd estrady haha znow barachlo bedzie chlalo piwsko i sie tluklo a na koniec straz miejska powie ze nie bylo zgody na bary piwne heheh i ze imprezowicze sami sobie wniesli. Szkoda ze taka „feta” a jak ma byc koncert na dni grodziska to jakas pacyna z zadupia dolnego przyjedzie. Jedyne co cieszy to fakt pomocy chlopakom i ich tacie. Mogl bym wygrac taki voucher dal bym im niech by sobie pojechali gdzies na weekend

  • Piotrek

   Masz chłopie chyba sporo kompleksów….

  • Sławomir Sheyker Najechalski

   A kim ty k..a jesteś pajacu że że tak cię śmieszy ta impreza? W d…e byłeś, g…o widziałeś i masz problem że nie o tobie piszą, jak wiesz co dla kogo dobre to prezesem zostań ( jak obecny ustąpi)

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi