22 05 2018

Groźne zderzenie quada z osobówką na drodze 719. Trasa zablokowana

22.05.2018, godz.: 12:56
Groźne zderzenie quada z osobówką na drodze 719. Trasa zablokowana
fot,. Czytelnik Jakub

Po godz. 12.00 na ul. Żyrardowskiej będącej częścią drogi wojewódzkiej w Starych Budach doszło do poważnie wyglądającego wypadku z udziałem quada i samochodu osobowego. Na miejscu trwają czynności powypadkowe, medycy udzielają pomocy kierującemu quadem. Trasa jest zablokowana.

Pierwszą informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika, który nadesłał do nas zdjęcie nieopodal miejsca zdarzenia. Doniesienia potwierdza policja. – Na ul. Żyrardowskiej w miejscowości Stare Budy doszło zderzenie z udziałem kierującego quadem oraz kierowcy Fiata Punto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tego pierwszego pojazdu wyjechał z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi i tak doszło do zderzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Kierowcy quada udzielana jest pomoc medyczna, po zderzeniu był nieprzytomny – dodaje.

W związku z wypadkiem droga 719 w obu kierunkach została zablokowana. – Policjanci wyznaczyli objazdy ulicami Radziejowicką i Chopina do czasu zakończenia czynności powypadkowych – dodaje rzeczniczka grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi