13 03 2018

Grodziski ZWiK ponownie odetnie dopływ wody

13.03.2018, godz.: 11:01
Grodziski ZWiK ponownie odetnie dopływ wody
fot. Pixabay

W ramach dalszej konserwacji sieci wodociągowej w grodziskiej gminie zakład wodociągów i kanalizacji ponownie odetnie dopływ wody do części mieszkańców miasta. Tym razem wyłączenie obejmie budynki przy ul. Paprociowej w Opypach.

Zaplanowano je konkretnie na środę 14 marca w godzinach od 8.00 do 14.00. Wodociągowcy odetną dopływ kranówki do posesji i budynków znajdujących się przy ul. Paprociowej na odcinku od ul. Porannej Rosy do Krańcowej

Wodociągowcy nie wykluczają, że przerwy będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi