24 05 2018

Grodziski piknik rodzinny na Dzień Matki

24.05.2018, godz.: 17:08
Grodziski piknik rodzinny na Dzień Matki
fot. Pixabay

Kalendarz imprez plenerowych z dnia na dzień prezentuje coraz to nowe propozycje. 26 maja w Grodzisku odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Będzie to kolejna okazja, by rodzinnie spędzić czas i dobrze wspólnie się zabawić. W tym przypadku impreza odbędzie się na terenie publicznego Przedszkola nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego przy ul. Górnej 12. Wszystko rozpocznie się punktualnie o godz. 13.00.

A co w programie? Organizatorzy przygotowali dla uczestników dość różnorodne atrakcje. Będą pokazy taneczne oraz występy wokalne. Dla fanów ruchu na świeżym powietrzu zaplanowano wspólny dział w zumbie.

Nie zabraknie również stałego zestawu warsztatów i zajęć animacyjnych, m.in. plastycznych. Niemałym zainteresowaniem może cieszyć się Miasteczko Ruchu Drogowego, rozstawione specjalnie tego dnia.

Będzie można także uwiecznić wspólnie spędzony dzień, robiąc sobie zdjęcia w fotobudce.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi