19 07 2017

Grodziski piknik pod znakiem tenisa stołowego dla mieszkańców

19.07.2017, godz.: 16:45
Grodziski piknik pod znakiem tenisa stołowego dla mieszkańców
fot. Archiwum

Tuż po wakacjach klub tenisa stołowego Dartom Bogoria zorganizuje piknik dla mieszkańców Grodziska i okolic. Głównym punktem imprezy zaplanowanej na 2 września będzie oczywiście tenis stołowy. Atrakcji będzie jednak znacznie więcej.

W programie wydarzenia znalazł się turniej tenisa stołowego w różnych kategoriach. Zgrają m.in. podopieczni akademii tenisowej Bogorii, a także chłopcy do lat 18., mężczyźni w wieku 18–35 lat, 35–60 lat, a także zawodnicy w wieku 60 plus. Pojawi się też kategoria kobieca oraz osobne rozgrywki dla partnerów, zarządu i pracowników klubu.

– Zależy nam, by wrześniowa impreza odbyła się w luźniej atmosferze. Dotychczas różne organizowane przez nas wydarzenia nosiły takie czy inne znamiona profesjonalizmu. Tym razem chcemy postawić przede wszystkim na dobrą zabawę i integrację poprzez tenis stołowy – mówi nam Michał Kwaśniewski, rzecznik prasowy Dartomu Bogorii Grodzisk
Mazowiecki.

– Chcemy w ten sposób popularyzować naszą dyscyplinę w regionie i pokazać, że to gra dla każdego. Świetna forma rozrywki i aktywności fizycznej. Już dziś wszystkich serdecznie zachęcamy do przyjścia – zaprasza Michał Kwaśniewski. – Na wydarzeniu zagoszczą nasi trenerzy i instruktorzy, z którymi będzie można porozmawiać o tenisie stołowym. Postaramy się również zaprosić zawodnika naszego zespołu, ale ta kwestia wyjaśni się później, zależy od terminarza. We wrześniu zawodnicy grają w mistrzostwach Europy – dodaje.

Prócz emocji sportowych, szykuje się również wiele typowo piknikowych atrakcji. Będzie smaczny poczęstunek, organizatorzy przygotują również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Piknik odbędzie się 2 września w hali sportowej przy ul. Westfala 3a.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi