02 04 2019

Grodziski mecz na szczycie

02.04.2019, godz.: 17:18
Grodziski mecz na szczycie
fot. bogoriagrodzisk.pl

Już w czwartek (4 kwietnia) o godzinie 18.00 w meczu na szczycie LOTTO Superligi liderująca w tabeli Bogoria Grodzisk podejmie u siebie drugą tabeli AZS Unię Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 21. kolejki sezonu zasadniczego LOTTO Superligi.

Mecz z ekipą z Gdańska będzie przedostatnim spotkaniem sezonu zasadniczego Superligi. Aktualnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i mają już zapewniony awans do fazy play-off, w której wystąpią cztery najlepsze zespoły sezonu zasadniczego. Drużyna AZS-u z kolei zajmuje drugie miejsce w tabeli. Zatem czwartkowa rywalizacja zapowiada się jako mecz na szczycie LOTTO Superligi.

Oba zespoły przystąpią do czwartkowej rywalizacji w najmocniejszych składach. Bogoria zagra w składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek oraz Panagiotis Gionis. Goście z kolei powinni wystąpić w składzie: Wei Shihao, Mikhail Paikov oraz Patryk Chojnowski. Warto wspomnieć, że Patryk Chojnowski w marcu sięgnął po swój pierwszy tytuł mistrza Polski w singlu. Jego pojedynki z naszymi zawodnikami zapowiadają się bardzo interesująco.

Oprócz interesującego meczu na kibiców czekać będą konkursy oraz pokazy taneczne.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi