07 12 2017

Grodziski kiermasz świąteczny przed nami

07.12.2017, godz.: 09:10
Grodziski kiermasz świąteczny przed nami
fot. Pixabay

Już w sobotę Grodzisk zaprasza na kiermasz świąteczny. Organizatorzy zapewniają, że różnorodnych produktów i bożonarodzeniowego kolorytu będzie co niemiara.

Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od ubiegłego roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. tak będzie i tym razem mikołajki w Grodzisku zaplanowano bowiem na drugiego grudnia, zaś kiermasz odbędzie się równo tydzień później.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 17.00 w poczekalni dworca PKP. Jak zwykle, nie zabraknie ozdób świątecznych i propozycji na ciekawe i nietuzinkowe upominki, wyrobów tradycyjnych i rękodzieła ludowego oraz całego mnóstwa przedmiotów „z duszą” – pięknych, zbytkownych, zaskakujących, eleganckich i zabawnych wykonanych przez lokalnych artystów.

– Moc kolorów, wzorów i pomysłów na prezenty świąteczne….przyznajcie się, że już o nich myślicie 🙂 Bombki na 101 sposobów, kolorowe koniki, dziergane skarpety, osiołek i wołek z dwudziestoma minami, kubeczki, torebki, pudełeczka, stroiki. Istny szał świątecznych przygotowań, kumulacja napięć związanych z myśleniem: co komu się spodoba najbardziej – zachęcają organizatorzy grodziskiego kiermaszu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi