14 12 2018

Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy. Wyłoniliśmy zdobywców biletów

14.12.2018, godz.: 18:56
Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy. Wyłoniliśmy zdobywców biletów
fot. GigantFilms/Maciej Zdunowski

W kalendarzu wydarzeń kulturalnych w Grodzisku pojawiła się ciekawa przedświąteczna propozycja. 21 grudnia odbędzie się maraton filmowy, a jako że Gwiazdka za pasem, to i repertuar hitowy. Z tej okazji także my przygotowaliśmy dla was prezenty w postaci podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy organizuje Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna Grodziska Mazowieckiego pod honorowym patronatem burmistrza, a także przy medialnym wsparciu portalu GrodziskNews.pl.

W repertuarze znalazły się trzy popularne filmy kinowe: „Narodziny gwiazdy”, „Planeta singli 2” oraz „Miłość jest wszystkim”,. Obrazy będą wyświetlane w tej właśnie kolejności, a maraton rozpocznie się 21 grudnia o godz. 18.00 w kinie grodziskiego centrum kultury. Potrwa do godz. 1.00. Bilety w cenie 32 zł do nabycia w kasach kina lub przez system rezerwacji online: centrumkultury.eu, już wkrótce.

KONKURS
Tymczasem już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są trzy podwójne wejściówki na grodziski maraton. Zdobędą je trzy osoby, które dziś 13 grudnia punktualnie o godz. 14.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem info@grodzisknews.pl, w treści wpisując „Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy”. W treści należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 14 grudnia.

Zaproszenia wygrywają Jolanta Pysz, Piotr Ciechański oraz Kinga Samsel. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w poniedziałek 17 grudnia.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi