14 12 2018

Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy. Wyłoniliśmy zdobywców biletów

14.12.2018, godz.: 18:56
Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy. Wyłoniliśmy zdobywców biletów
fot. GigantFilms/Maciej Zdunowski

W kalendarzu wydarzeń kulturalnych w Grodzisku pojawiła się ciekawa przedświąteczna propozycja. 21 grudnia odbędzie się maraton filmowy, a jako że Gwiazdka za pasem, to i repertuar hitowy. Z tej okazji także my przygotowaliśmy dla was prezenty w postaci podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy organizuje Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna Grodziska Mazowieckiego pod honorowym patronatem burmistrza, a także przy medialnym wsparciu portalu GrodziskNews.pl.

W repertuarze znalazły się trzy popularne filmy kinowe: „Narodziny gwiazdy”, „Planeta singli 2” oraz „Miłość jest wszystkim”,. Obrazy będą wyświetlane w tej właśnie kolejności, a maraton rozpocznie się 21 grudnia o godz. 18.00 w kinie grodziskiego centrum kultury. Potrwa do godz. 1.00. Bilety w cenie 32 zł do nabycia w kasach kina lub przez system rezerwacji online: centrumkultury.eu, już wkrótce.

KONKURS
Tymczasem już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są trzy podwójne wejściówki na grodziski maraton. Zdobędą je trzy osoby, które dziś 13 grudnia punktualnie o godz. 14.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem info@grodzisknews.pl, w treści wpisując „Grodziski Gwiazdkowy Maraton Filmowy”. W treści należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 14 grudnia.

Zaproszenia wygrywają Jolanta Pysz, Piotr Ciechański oraz Kinga Samsel. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w poniedziałek 17 grudnia.

1

Dodaj Komentarz

  • K. Gawart

    Czytając recenzje tych filmów, to raczej kino dla miłośników polskich seriali. Takich nie brakuje, to pomysł młodzieży pewnie niektórych ucieszy,

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi