03 06 2018

Grodziski Dzień Dziecka przyciągnął mieszkańców małych i dużych [FOTO]

03.06.2018, godz.: 15:32
Grodziski Dzień Dziecka przyciągnął mieszkańców małych i dużych [FOTO]
fot. Marcin Masalski/Centrum Kultury Grodzisk Maz.

Impreza z okazji Dnia Dziecka odbyła się w sobotę z inicjatywy grodziskie centrum kultury. I trzeba powiedzieć, że działo się na niej bardzo wiele ciekawego. Klimat wydarzenia oddaje fotorelacja autorstwa Marcina Masalskiego.

Zabawa wystartowała miejscu nazywanym zwyczajowo Górką Teligi znajdującą się między ulicami Teligi i Bairda. Na tym terenie dzieci będą mogły zagrać w rozmaite gry. Nie brakowało malowania twarzy, warsztatów, zabaw animacyjnych i oczywiście dmuchanego wesołego miasteczka.

Dzieci obejrzą obejrzały też efektowne pokazy cyrkowe i sportowe dotyczące różnych dyscyplin. Dla sympatyków występów scenicznych organizatorzy przewidzieli spektakl w wykonaniu Teatru Trip, który zaprezentowa; przedstawienie zatytułowane „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały Czapeczkę”.

Na wydarzenie organizatorzy zaprosili całe rodziny, a te chętnie na zaproszenie odpowiedziały oceniając po frekwencji na wydarzeniu.

Zachęcamy was do obejrzenia fotorelacji autorstwa Marcina Masalskiego wykonanej dla grodziskiego CK.

fot. Marcin Masalski/Centrum Kultury Grodzisk Maz.

Pełną fotorelację znajdziecie tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi