18 06 2019

Grodziski basen zamkną dzień później

18.06.2019, godz.: 19:32
Grodziski basen zamkną dzień później
fot. grodzisk.pl

Jednak nie 23, lecz 24 czerwca nastąpi przerwa technologiczna na grodziskim basenie Wodnik 2000. Zarząd obiektu uznał, że mieszkańcy powinni mieć dostęp do pływalni przez cały długi weekend.

Nie tak dawno dyrektor grodziskiego ośrodka sportu i rekreacji zapowiadał u nas, że 22 czerwca nastąpi oficjalne otwarcie plaży i kąpieliska na Stawach Walczewskiego, aby dzień później – 23 czerwca – można było zamknąć basen Wodnik 2000. Okazuje się jednak, iż plany uległy pewnej zmianie.

-Postanowiliśmy, że basen zamkniemy od poniedziałku 24 czerwca. Mieszkańcy powinni mieć możliwość korzystania z pływalni przez cały weekend, zwłaszcza w kontekście upałów, które ostatnio mamy – podkreśla w dzisiejszej rozmowie z nami Mariusz Smysło.

W kwestii samej przerwy technologicznej nic się nie zmienia: ma potrwać maksymalnie sześć tygodni. Najbardziej czasochłonna będzie wymiana systemu wentylacji, którego poszczególne elementy będą składane na bieżąco. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem urzędników, to otwarcie basenu będzie możliwe nawet wcześniej, jednak sześć tygodni to czas, jaki bezpiecznie dają sobie na wykonanie prac.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi