18 01 2018

Grodziska skarbówka już po przenosinach. „Interesanci bez problemu załatwią sprawy”

18.01.2018, godz.: 14:30
Grodziska skarbówka już po przenosinach. „Interesanci bez problemu załatwią sprawy”
fot. GrodziskNews

Od poniedziałku Urząd Skarbowy w Grodzisku funkcjonuje w nowym miejscu – to budynek przy ul. Żydowskiej. Przeprowadzka formalnie już się dokonała i choć trwają jeszcze pewne sprawy reorganizacyjne to urzędnicy zapewniają, że mieszkańcy normalnie załatwią swoje sprawy.

Grodziska skarbówka do tej pory znajdowała się w budynku wynajmowanym od starostwa, ale był on w nie najlepszym stanie technicznym i zarządca postanowił go wyremontować. Oznaczało to zarazem konieczność przeniesienia placówki skarbowej w inne miejsce, tym bardziej, że w poprzedniej lokalizacji robiło się za ciasno. Padło na nowo wybudowany obiekt przy ul. Żydowskiej.

– Plan jest taki, aby w najbliższy poniedziałek Urząd Skarbowy w Grodzisku funkcjonował już normalnie w nowej lokalizacji przy ul. Żydowskiej 19. Obecnie może być problem ze skontaktowaniem się z naszą placówką, ponieważ zabieramy się za przenoszenie całej sieci teleinformatycznej do nowego obiektu – mówiła nam pod koniec ubiegłego tygodnia Dorota Suchecka, naczelnik grodziskiej skarbówki.

Jak dziś wygląda sytuacja. – Urząd działa już normalnie, choć jeszcze załatwiamy niektóre sprawy związane z przeprowadzką. Mieszkańcy mogą jednak śmiało korzystać już z naszej jednostki. Jedynym problemem jest niedziałająca jak na razie centrala telefoniczna – wyjaśnia Dorota Suchecka. – Udało nam się jednak ten problem rozwiązać w ten sposób, że wyposażyliśmy pracowników w telefony komórkowe i pod nie mogą dzwonić interesanci, do czasu rozwiązania problemu ze stacjonarną linią – dodaje.

Spis numerów komórkowych znajdziecie tutaj.

4

Dodaj Komentarz

 • gość

  Odradzamy dojazd ulicą Żydowską, można stracić zawieszenie..

 • Jerzy

  Co to za glupota. Budynek b. urzędu Skarbowego w złym stanie technicznym?. Ma najwyżej 20 lat, budynki Spółdzielni GSM to 45lat. Przecież chodzi tu głównie o rozbudowę aparatu ściągania kasy z obywateli i Przedsiębiorców przez aparat władzy.

  • Ernest

   Budynek należy do Starosty Powiatu, to on zdecydował o remoncie i konieczności wyprowadzki urzędu.

 • slyer

  Budynek przestronny i nowoczesny. Świetnie zlokalizowany. Gratulacje! Mam nadzieję, że szybko na Żydowskiej poprawią nawierzchnie, bo faktycznie dziurawa. Ale dojazd od Traugutta chyba już funkcjonuje. Powodzenia w nowym miejscu!

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi