07 11 2018

Grodziska policja szuka podejrzanego o kradzież roweru. Publikuje wizerunek

07.11.2018, godz.: 13:08
Grodziska policja szuka podejrzanego o kradzież roweru. Publikuje wizerunek
fot. KPP Grodzisk

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru z okolicy dworca PKP. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Grodziska komenda prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu.

– Do kradzieży roweru marki B’Twin Rockrider 500S o wartości około 1500 złotych doszło 26 maja tego roku w godz. 14.00-21.00. Nieustalony dotąd sprawca przeciął linkę zabezpieczającą rower pozostawiony w stojaku w okolicy dworca PKP w Grodzisku Maz. i nim odjechał. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu – poinformowała grodziska policja.

– Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl – zaapelowała.

fot. KPP Grodzisk

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi