12 07 2018

Grodziska Gala Disco Polo w szczytnym celu

12.07.2018, godz.: 11:29
Grodziska Gala Disco Polo w szczytnym celu
fot. Marcin Masalski

Piłkarskie turnieje i koncerty charytatywne organizowane przez grodziskich policjantów we współpracy z OSiR-em rokrocznie ściągają gwiazdy, celebrytów i rzesze widzów, a co najważniejsze pozwalają zebrać pieniądze na leczenie potrzebujących osób. Oby podobnie było i w tym roku, bo 21 września odbędzie się kolejna impreza w szczytnym celu.

Czwarta już Grodziska Gala Disco Polo zgromadzi najbardziej rozpoznawalnych polskich wykonawców tego gatunku muzycznego, z Zenkiem Martyniukiem i zespołem Akcent na czele. Ponadto zagrają Weekend, Piękni i Młodzi, Camasutra, Basta, Andre, Dagmara, Michał Wiśniewski, Enjoy i wielu innych, których organizator będzie ujawniał w miarę zbliżania się terminu gali.

Jako się rzekło będzie to impreza w szczytnym celu, zorientowana na zbiórkę pieniędzy dla małej Hani. Dziewczynka już na początku życia została ciężko doświadczona przez los. Przyszła na świat w okresie skrajnego wcześniactwa, miała wylewy krwi do mózgu czwartego i trzeciego stopnia, stwierdzono u niej wodogłowie pokrwotoczne, ma wszczepioną zastawkę komorowo-otrzewnową. Hania cierpi także na niedowład lewej strony ciała i zaburzony rozwój ruchowy.

Podczas imprezy zbierane do puszek będą pieniądze, które zostaną przekazane na leczenie rehabilitację dziewczynki. Nie zabraknie też innych atrakcji, poza koncertowymi. Będzie kącik zabaw dla dzieci, wystawa zabytkowych motocykli oraz aut sportowych. Organizatorzy spodziewają się nawet 10 tysięcy uczestników.

 

Więcej szczegółów wkrótce.

4

Dodaj Komentarz

 • Nuna

  Arteza nie będzie? Lipa 😢

 • Grejs

  A Classic ? Czemu ich nie będzie?

 • Romano123

  Będzie zespół AKCENTPLAY ???

 • Mietek

  Co to za koncert charytatywny jak artyści dostają kasę za występy poza tym jaki jest sens skoro ostatnio w 2017r zebrano ok, 37 tyś zł na dwóch chłopców z Kłudna a koszty były podobno na poziomie 150 tyś. zł ???

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi