25 05 2019

Grodzisk z tytułem „Złotej Gminy na 5!”

25.05.2019, godz.: 18:32
Grodzisk z tytułem „Złotej Gminy na 5!”
fot. Marcin Masalski

Grodzisk trzeci rok z rzędu został doceniony przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tym samym otrzymał tytuł „Złotej Gminy na 5!” po dwóch wcześniejszych wyróżnieniach dla „Gminy na 5!”.

Przy tworzeniu swojego rankingu studenci SGH wzięli pod uwagę dwa podstawowe kryteria: czytelność oficjalnej strony internetowej oraz szansę na kontakt drogą elektroniczną.

Przy tworzeniu swojego rankingu studenci SGH wzięli pod uwagę dwa podstawowe kryteria: ocena komunikacji elektronicznej z poszczególnymi jednostkami samorządu terytorialnego oraz ocena użyteczności stron internetowych kontaktu drogą elektroniczną w obsłudze inwestorów w języku polskim i angielskim.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi