19 08 2019

Grodzisk szósty w plebiscycie Terra Flower Power. Potrzebuje naszych głosów

19.08.2019, godz.: 14:27
Grodzisk szósty w plebiscycie Terra Flower Power. Potrzebuje naszych głosów
fot. Facebook Inspirowani Naturą

Od początku sierpnia trwa głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie Terra Flower Power na najładniej ukwiecone miasto. Grodzisk znajduje się w czołówce, ale wciąż potrzebuje głosów, by awansować na podium.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna, miejska przestrzeń stawała sie bardziej przyjazna.

Drugi etap, czyli głosowanie, potrwa od 1 do 26 sierpnia. W tym roku, w trosce o jego uczciwość organizatorzy postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na facebookowym profilu Inspirowanych Naturą. Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii na profilu www.facebook.com/inspirowani. Każdy użytkownik serwisu Facebook może głosować raz, a następnie wspierać faworyta poprzez udostępnianie powiązanych materiałów promocyjnych.

Obcenie Grodzisk zajmuje szóste miejsce i potrzebuje naszych głosów, by wyprzedzić Zieloną Górę, wyżej w klasyfikacji są miejscowości Śmiegiel i Kęty z ponad 400 głosami. Prowadzące w zestawiehniu Września i Golub-Dobrzyń mają po blisko 700 głosów.

Grodzisk wciąż może jeszcze przebić się do ściśłej czołówki. Głosowanie potrwa jeszcze okrągły tydzień.

Bezpośredni link do głosowania TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata