14 05 2019

Grodzisk: Moc atrakcji na dzień dziecka

14.05.2019, godz.: 07:30
Grodzisk: Moc atrakcji na dzień dziecka
fot. Marcin Masalski

1 czerwca przypada Dzień Dziecka, toteż dzień ten upłynie pod znakiem różnorodnych atrakcji dla najmłodszych. Spójrzmy, co w tym roku przygotował Grodzisk. Za organizację wydarzenia odpowiada miasto wespół z centrum kultury i partnerami.

Główna część imprezy odbędzie się w Parku Skarbków, a wydarzenia wystartują w samo południe. Niemałym zainteresowaniem będą się zapewne cieszyć pokazy eksperymentów chemicznych, które potrwają nieprzerwanie aż do 16.00.

W tym roku integralną częścią imprezy z okazji dnia dziecka będzie doroczny marsz osób z niepełnosprawnością oraz ludzi solidaryzujących się z tą grupą – „Różni a równi” pochód wystartuje o godz. 14.00 sprzed pomnika Józefa Chełmońskiego na deptaku i dotrze do Parku Skarbków, by wspólnie piknikować i dobrze się bawić.

Co więcej, uczestnicy marszu zaprezentują tam występy artystyczne. Co ponadto? Będą konkurencje sportowe i dmuchane wesołe miasteczko, warsztaty plastyczne, malowanie buziek zabawy z animatorem i wiele innych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata