11 09 2019

Grodzisk i Milanówek w drodze po nagrody

11.09.2019, godz.: 13:32
Grodzisk i Milanówek w drodze po nagrody
fot. Mat. prasowe

Już niespełna trzy tygodnie pozostały do zakończenia ogólnopolskiej akcji kręcenia kilometrów. Sprawdzamy zatem jak radzą sobie nasi reprezentanci w wyścigu po nagrody.

A jest o co walczyć. Nagrodami w konkursie są karty podarunkowe Allegro o wartości 100, 200, 500 lub 1000 zł (z VAT); kamery GoPro 7 Black; a także smartwatche GARMIN Vivoactive. Pamiętajcie: liczy się każdy przejechany, przebiegnięty lub przemaszerowany metr. A im większa nasza aktywność tym większa szansa na zdobycie również atrakcyjnych nagród indywidualnych.

Mieszkańcy są w akcję poważnie zaangażowani, ponieważ Grodzisk znajduje się na dość wysokim 16. miejscu gwarantującym nagrody.Jak dotąd grodziszczanie wspólnie zgromadzili na liczniku prawie 98 tys. km. W gronie laureatów trzyma się jak na razie także Milanówek, choć pod koniec pierwszej pięćdziesiątki – zajmuje 48. lokatę.

Cały czas można przyłączyć się do kręcenia kilometrów. Wszelkie informacje na temat akcji oraz aplikację naliczającą zgromadzone kilometry znajdziecie tutaj.

Akcja potrwa do końca września.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata