30 03 2019

Grodziscy siatkarze powalczą o awans do drugiej ligi

30.03.2019, godz.: 18:52
Grodziscy siatkarze powalczą o awans do drugiej ligi
fot. Marcin Masalski/UKS Sparta Grodzisk Maz.

Mistrzostwo siatkarzy UKS-u Sparty Grodzisk w III Lidze Mazowieckiej to historyczny sukces dla lokalnej siatkówki, który zarazem zaostrza apetyt na jeszcze większe osiągnięcia. W dniach 5-7 kwietnia odbędzie się Ćwierćfinałowy Turniej o Awans do II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.

Grodziszczanie są w gronie poważnych kandydatów do awansu. Tym bardziej, że Sparta będzie gospodarzem turnieju. Ten zaś rozegrany zostanie w hali przy ul. Westfala 3A. Początek zmagań każdego dnia o 17.00. Wstęp wolny.

W rywalizacji wezmą udział czołowe zespoły III ligi z czterech województw – łódzkiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i oczywiście mazowieckiego. Podlasie w Grodzisku Mazowieckim reprezentować będzie mistrz III ligi – Bestios Białystok. Przedstawicielem województwa łódzkiego będzie zdobywca drugiego miejsca w rozgrywkach ŁZPS – KS Stal Głowno. Z Warmii i Mazur do Grodziska przyjedzie trzeci zespół z tabeli tamtejszych rozgrywek – SMS Ostróda. Tylko dwa zespoły awansują do kolejnego etapu rozgrywek o wejście do II Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.

– Przed nami wielkie siatkarskie wydarzenie w Grodzisku Mazowieckim. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym siatkarzom w walce o awans do centralnych rozgrywek w Polsce! Musisz być razem z nami w dniach 5, 6 i 7 kwietnia, codziennie. Zaczynamy punktualnie o 17.00 – zapraszają kibiców organizatorzy turnieju.

Kliknij w obrazek poniżej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi