15 04 2018

Grażyna Łobaszewska z koncertem w Milanówku

15.04.2018, godz.: 16:01
Grażyna Łobaszewska z koncertem w Milanówku
fot. Mat. organizatora

Milanówek ma kolejną ciekawą propozycję muzyczną. 26 maja z koncertem w mieście ogrodzie wystąpi Grażyna Łobaszewska wraz z zespołem Ajagore.

Łobaszewska to wokalistka i kompozytorka znana z wylansowania takich utworów jak „Czas nas uczy pogody” (1984), „Piosenka o ludziach z duszą” (2006), „Brzydcy” (1987), czy „Gdybyś” (1978). W tym roku artystka obchodzi jubileusz czterdziestolecia pracy twórczej i  powraca z nową płytą. Utwory zarówno z tego albumu, jak i klasyki z repertuaru Łobaszewskiej usł

– Zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu Ajagore. Wspaniałe, dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka. Koneserów, melomanów nie może zabraknąć na jednym z koncertów promujących to arcyciekawe wydawnictwo. Oczywiście nie zabraknie największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach na nowo odzyskują blask – tak milanowski koncert zapowiada organizujące go centrum kultury.

Łobaszewska wystąpi 26 maja w miejskiej hali sportowej przy ul. Zabie Oczko 1. Wszystko zacznie się o godz. 19.00, a przed koncertem głównym supportować będą Ania Krysiak i Marcin Koszuta z sekcji wokalnej MCK. Rezerwacja biletów w sekretariacie centrum kultury.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi