13 06 2019

Gmina chce usprawnić funkcjonowanie komunikacji. Przyjdź na konsultacje

13.06.2019, godz.: 09:25
Gmina chce usprawnić funkcjonowanie komunikacji. Przyjdź na konsultacje
Fot. Pixabay

Żabiowolska gmina zamierza usprawnić działanie lokalnej komunikacji miejskiej. Przygotowała swoje propozycje i chce je skonsultować z mieszkańcami.

Prace nad przygotowaniem organizacji połączeń autobusowych trwały od miesiąca. Wynikiem tych prac są nowe przebiegi linii autobusowych, a co za tym idzie także nowe rozkłady jazdy. Według urzędników mają m.in. zapewniać dowóz dzieci do szkół, dogodny dojazd do Grodziska, Mszczonowa, Żabiej Woli i Warszawy. Połączenia mają być atrakcyjne cenowo i obejmować nowe obszary gminy, do których dotychczas nie jeździł żaden autobus.

Jak dokładnie wyglądają nowe rozwiązania, mieszkańcy będą mogli się przekonać podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się 19 czerwca (środa) o godz. 18.00 w Domu Kultury w Żabiej Woli. Urzędnicy spiszą uwagi mieszkańców, przeanalizują je i postarają się dostosować rozkład jazdy i trasy do potrzeb podróżnych. Uwagi będzie można także przekazywać mailowo pisząc na adres urzad@zabiawola.pl.

Koncepcja jeszcze przed spotkaniem będzie dostępna także na stronie żabiowolskiego magistratu.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi