22 07 2018

Głosuj na modernizację roku dla Grodziska. Willa Niespodzianka walczy o wygraną

22.07.2018, godz.: 18:43
Głosuj na modernizację roku dla Grodziska. Willa Niespodzianka walczy o wygraną
fot. GrodziskNews

Trwa głosowanie na „Modernizację Roku 2017”, a w nim o zwycięstwo w konkursie walczy rewaloryzacja grodziskiej willi Niespodzianka. Warto głosować, bo dla najaktywniejszych przewidziano atrakcyjne nagrody.

elem konkursu „Modernizacja Roku” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami, a także propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego.

W konkursie wyróżniono 12 kategorii. W jednej z nich – zabytki – startuje pięć inwestycji: Rewaloryzacja Willi Niespodzianka, przebudowa budynku nadleśnictwa w Koszęcinie, przebudowa budynku Masztalarni w Goraju Zamku, konserwacja szklanej mozaiki na południowo-zachodniej elewacji budynku usytuowanego przy pl. Wyzwolenia 4 w Katowicach oraz rewaloryzacja budynku mieszkalnego w al. Zygmunta Krasińskiego 16 w Lesznie. Grodziska inwestycja – z 1315 głosami – zajmuje obecnie trzecią pozycję, ale wciąż może wygrać, jeśli wszyscy zmobilizujemy się do głosowania.

Głosować na nasz obiekt można tutaj. Każdego dnia można oddać swój głos i podać przy tym swój e-mail. Podając ten adres przy każdym głosowaniu zwiększasz swój szanse na wygranie nagród przewidzianych dla głosujących. Głosowanie trwa do 9 sierpnia do godz. 12.00.

Przypomnijmy, że „Modernizacją Roku 2015” w kategorii „szkolnictwo” została modernizacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi