28 12 2017

Gale noworoczne w Grodzisku i Milanówku

28.12.2017, godz.: 10:55
Gale noworoczne w Grodzisku i Milanówku
fot. centrumkultury.eu

Po powitaniu Nowego Roku w imprezowym stylu będzie czas na uczczenie go w bardziej dystyngowany sposób. Zarówno bowiem w Grodzisku, jak i w Milanówku odbędą się koncerty noworoczne, na których królować będzie muzyka klasyczna w znakomitym wydaniu.

O koncercie noworocznym w Grodzisku informowaliśmy już wcześniej. Ostatnio natomiast Milanówek potwierdził datę i godzinę analogicznego wydarzenia u siebie. Spójrzmy zatem, co czeka melomanów.

Grodzisk Mazowiecki
Podczas wielkiej gali noworocznej w Grodzisku (13 stycznia, godz. 20.00) na scenie centrum kultury wystąpi wielu znakomitych solistów i solistek. – Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji – zapowiadają organizatorzy.

– Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu na które Państwa serdecznie zapraszamy – dodają.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.
Milanówek
W Milanówku koncert noworoczny odbędzie się kilka dni wcześniej, 7 stycznia o godz. 17.00 w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego 33. Wystąpi duet śpiewaków operowych i operetkowych: Aleksandra Boniecka – sopran i Dariusz Biernacki – baryton. O akompaniament fortepianowy zadba z kolei Jerzy Smolarek.

Wstęp na koncert zatytułowany „W rytm walczyka serce śpiewa z operetką i nie tylko…” jest wolny.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi