14 01 2019

Finał WOŚP w powiecie był bezpieczny

14.01.2019, godz.: 11:51
Finał WOŚP w powiecie był bezpieczny
fot. Policja

W niedzielę po raz dwudziesty siódmy Polacy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W naszym powiecie obyło się w tym czasie bez incydentów wymagających interwencji policji.

Każdego roku przy okazji finału WOŚP służby i media zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo tysięcy wolontariuszy kwestujących na ulicach. Przypominamy wówczas także o zasadach zachowania ostrożności w miejscach, w których WOŚP-owe puszki czekają na ludzi dobrego serca. W powiecie grodziskim zbiórka przebiegła spokojnie, bez niepożądanych zdarzeń.

– Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów związanych z zakłócaniem przebiegu zbiórki czy prób kradzieży z puszek. BYło bardzo spokojnie i nie przypuszczamy, by napłynęły jakieś zgłoszenia później, ponieważ byliśmy na bieżąco w kontakcie z sztabami, aby alarmowały o ewentualnych niepokojących sytuacjach – mówi nam asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi