02 09 2018

Festyn rodzinny w Jaktorowie

02.09.2018, godz.: 19:22
Festyn rodzinny w Jaktorowie
Fot. jaktorow.pl

Za tydzień plac przy siedzibie OSP w Jaktorowie (ul. Warszawska 2) będzie miejscem pełnym atrakcji dla całych rodzin. 9 września odbędzie się tam bowiem Festyn Rodzinny, na którym nie będzie miejsca na nudę.

Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 programem artystycznym przygotowanym przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie. Później swoje umiejętności zaprezentują członkowie Klubu Karate Zanshin. Następnie lekcji tańca udzieli Łukasz Kosiński, a o 17.00 publikę oczaruje iluzjonista i komik Konrad Modzelewski znany z występów w telewizji.

O godz. 17.45 rozpocznie się pierwszy tego dnia koncert, wystąpi zespół Alibi. O godz. 19.15 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli zespół MeGustar. Poniżej popularne utwory obu wykonawców.


O godz. 20.15 teren przy OSP w Jaktorowie wypełni muzyka DJ-a Miśka. Ponadto w czasie trwania całej imprezy dostępne będą takie atrakcje jak: bezpłatne zjeżdżalnie dla dzieci, cymbergaj, gry i zabawy sportowe, konkurs plastyczny z nagrodami. Nie zabranie również stoisk ze słodyczami, bufetu strażackiego, czy innych smakołyków.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi