Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 293
14 05 2019

Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku. Znamy zdobywców bonów!

14.05.2019, godz.: 19:35
Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku. Znamy zdobywców bonów!
fot. Mat. organizatora

I Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w majowy weekend w Grodzisku Mazowieckim! Z tej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć u nas drugiego konkursu, w którym do wygrania były bony na foodtruckowe smakołyki! Wiemy już, kto je wygrał. Szegóły poniżej.

– Otwieramy sezon foodtruckowy z przytupem! W majowy weekend zapraszamy na parking przy Parku Skarbków na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków. Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski – mówią organizatorzy wydarzenia.

Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, węgierskie langosze, specjały kuchni japońskiej czy niepowtarzalne azjatyckie pierożki, sajgonki i bułeczki baozi.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, gofry z mnóstwem dodatków i tajskie lody. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie majowego weekendu?

I Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami.

Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

– Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Grodzisku na parkingu przy Parku im. hr. Skarbków (róg ulic 1 Maja i Bartniaka). W sobotę 18 maja od godz. 12 do 21, a w niedzielę 19 maja: od 12 do 20. Wstęp bezpłatny – zachęcają organizatorzy.

KONKURS
Do wygrania będą dwa bony na danie w dowolnym food trucku* rozstawionym na imprezie. Po jednym bonie otrzymają dwie osoby, które dziś 13 maja o godz. 17.00 jako pierwsze przyślą maila na adres: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Festiwal Food Trucków Grodzisku”.W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego**. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 14 maja na stronie głównej portalu.

*Bon nie oznacza zakupu dania bez kolejki.

**Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.Z

Bony zdobyli Sebastian Wieteska i Maciej Prusak. Gratulujemy! A wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi